اخبار

اخبار جدید

  1. انتظار می رود که فدرال رزرو امروز چهارشنبه، نرخ بهره را 0.75 واحد درصد افزایش اما در عین حال نشان دهد که می تواند میزان افزایش نرخ بهره را از ماه دسامبر کاهش دهد.

  2. در پی تصویب لایحه ترمیم حقوق کارمندان و بازنشستگان در مجلس، رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز از مخالفت دولت با بخش هایی از این لایحه که در صحن علنی با تغییراتی مواجه شد...

  3. رجوع به شواهد، آمارهای رسمی و همچنین توجه به نظریات مسکن و برنامه ریزی مسکن بیان گر این واقعیت نامبارک است که در صورت عدم چاره اندیشی جامع...

  4. بازارساز نتوانست دیروز افزایش قیمت دلار را مهار کند و بازار شاهد ورود دلار به کانال 34 هزار تومان بود.

  5. بندرعباس - ایرنا - مدیر منطقه پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گفت: خبر جمع آوری کارت های سوخت سهمیه آزاد جایگاه های بنزین و یا کاهش سهمیه کارت سوختِ اختصاصی هر خودرو، صحت ندارد.

  6. ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: کارخانه های استان استانداردها را در سبوس گیری آرد مورد توجه قرار دهند و این امر باید مورد نظارت دقیق قرار گیرد.

  7. اهواز- ایرنا- مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: 19 گواهی استاندارد حلال محصولات غذایی در استان صادر شده است.

  8. معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بدون ساخت مسکن نرخ تورم کاهش پیدا نمی کند، تاکید کرد: هزینه های مسکن سهم زیادی در سبد خانوار دارد و خانه دار شدن مردم می تواند منجر به کاهش تورم شود.

  9. معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر می خواهیم تورم کنترل شود حتما باید مسکن بسازیم؛ زیرا مسکن بیشترین وزن را در تورم دارد.

  10. اهواز - ایرنا - رییس سازمان بیمه سلامت ایران گفت: امسال با تصویب هیات دولت مبلغ 20هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی با کارمزد چهار درصد برای کمک به درمان بیماران خاص و مزمن اختصاص یافته است.