اخبار

اخبار جدید

  1. تهران- ایرنا- در شرایط کنونی از میان معدود واکسن هایی که مورد توجه سازمان جهانی بهداشت قرار گرفته، سه مورد آن تولید چین است که از این میان دو شرکت به نام های سینوواک و سینوفارم واکسن خود را به صورت رسمی ثبت کرده اند...

  2. سازمان خصوصی سازی در مورد با باقیمانده سود سهام عدالت اعلام کرد: پس از انجام تکالیف سازمان خصوصی سازی، مانند وصول کامل سود عملکرد مالی سال های گذشته و افزایش سرمایه برخی از شرکت ها...

  3. گروه استان ها-در شرایطی که اقشار مختلفی روزانه به زیر خط فقر می رسند، انتخاب بین مذاکره یا گفتمان مقاومتی از چالش های بزرگ دولت آینده جمهوری اسلامی خواهد بود.

  4. موشن گرافیکی با عنوان گلوله ی نقره ای منتشر شده که تاثیر ممنوعیت صادرات سوخت به ایران را مورد بررسی قرار داده است.

  5. شاخص کل بورس با نماد شپنا با قدرت نمایی خود امید را به بازار سرمایه در بورس بازگرداند.

  6. شفاف سازی درباره جزئیات اجرای ماده 11 قانون پایانه های فروشگاهی، پیامدهای استفاده زیرزمینی از ابزارهای پرداختی نظیر کارت خوان و درگاه های الکترونیکی را به فعالان اقتصادی گوش زد خواهد کرد.

  7. ساداتی نژاد گفت: نهاده های دامی با ارز چهار هزار و 200 تومانی وارد می شود ولی مرغ به قیمت آزاد به دست مصرف کننده می رسد.

  8. رئیس شرکت داروسازی بریتانیایی آسترازنکا در واکنش به پرسش ها درباره درباره میزان واقعی اثربخشی این واکسن گفت پژوهش های بیشتری در این باره لازم است.

  9. در پایان معاملات این هفته ارزش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به ترتیب به 11 میلیون و 212هزار تومان رسید. ( منبع )

  10. گروه استان ها - شهرک صنعتی بادرود شهرستان نطنز مشکلات متعددی دارد و تولیدکنندگان در این شهرک صنعتی با وجود این مشکلات رمق تولیدی برایشان نمانده است.